Nowoczesny program do monitorowania komputera

Nowoczesny program do monitorowania komputera

Monitorowanie aktywności użytkowników na firmowych komputerach to jeden z najlepszych sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa systemów IT. Rejestrowanie kontroli aktywności klawiszy pozwala na zapewnienie kompletnej ochrony. Do tego celu doskonale nadaje się program keylogger.

Jakie możliwości ma keylogger?

Keylogger to bardzo zaawansowany program do śledzenia aktywności użytkowników. Keylogger nie tylko rejestruje, ale także zapamiętuje każdy znak, który użytkownik wpisuje korzystając z klawiatury. Keylogger na komputer monitoruje każdą operację niezależnie od tego, czy jest to operacja kopiuj, wytnij czy wklej.

Co więcej, keylogger na komputer może monitorować także zawartość schowka, dzięki czemu umożliwia śledzenie danych tekstowych, które zostały wprowadzone z pominięciem klawiatury. Oczywiście użytkownik danego sprzętu wie o tym, że pracodawca zdecydował się zainstalować keylogger na komputer. To między innymi dzięki temu keylogger do monitorowania komputera jest programem tak bardzo skutecznym.

W jakich firmach znajduje zastosowanie?

Keylogger do monitorowania komputera to bardzo uniwersalny program. Oznacza to, że keylogger do monitorowania komputera jest rozwiązaniem, z którego może skorzystać każda firma niezależnie od wielkości. Monitoring klawiatury jest obecnie jednym z najbardziej skutecznych narzędzi zapewniających bezpieczeństwo firmowym systemom IT. Program umożliwiający monitoring klawiatury jest łatwy do wdrożenia, a jego stosowanie jest legalne.