Kompleksowy monitoring komputera - jaki program wybrać?

Kompleksowy monitoring komputera – jaki program wybrać?

Zapewnienie bezpieczeństwa systemom IT jest jednym z najważniejszych zadań w każdej firmie. Keylogger to program komputerowy, który pozwala zapewnić bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa.

Do czego służy keylogger?

Keylogger służy do monitorowania aktywności klawiszy. Najważniejszym zadaniem, jakie ma do wypełnienia keylogger jest rejestrowanie wszystkich czynności, które są wykonywane za pomocą klawiatury. Keylogger na komputer umożliwia sprawdzenie przez pracodawcę, kto pisał na klawiaturze. Co więcej, keylogger na komputer pozwala też zobaczyć, co było na tejże klawiaturze pisane.

Nie ma aktywności wykonywanej na klawiaturze, której keylogger na komputer nie wykryje. Keylogger do monitorowania komputera został napisany tak, że umożliwia także śledzenie zawartości schowka. Plusem jest też to, że keylogger do monitorowania komputera posiada naprawdę bardzo wiele funkcji.

Inne zalety programu do monitorowania klawiatury

Keylogger do monitorowania komputera to oprogramowanie, które może zostać wdrożone w każdej firmie. Program ten poziom bezpieczeństwa systemów IT podnosi na bardzo wysoki poziom. Oprogramowanie umożliwiające monitoring klawiatury jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Dlatego program, który umożliwia monitoring klawiatury może zostać wdrożony nie tylko w wielkich korporacjach.

Ponadto program jest łatwy do wdrożenia. Oprogramowanie umożliwiające monitoring klawiatury jest całkowicie legalne. Pracownicy wiedzą, że ich aktywność na firmowym komputerze jest monitorowana.