Śledzenie aktywności pracowników na komputerze

Śledzenie aktywności pracowników na komputerze

Śledzenie aktywności pracowników na komputerze jest bardzo pomocne w zapewnieniu bezpieczeństwa systemom IT. Umożliwiaj to program keylogger.

Do czego służy keylogger?

Keylogger to specyficzny program, który umożliwia monitoring klawiatury. Program keylogger w sposób ciągły monitoruje każde naciśnięcie klawiszy na klawiaturze. Pozwala sprawdzić, kto i co napisał na komputerze. Istotne jest to, że keylogger na komputer zapisuje każde naciśnięcie klawisza i nie ma znaczenia dla niego nawet to, że dana wiadomość tekstowa została usunięta czy przeniesiona do schowka.

Keylogger na komputer jest narzędziem, które posiada szereg bardzo przydatnych funkcji. Plusem jest też to, że keylogger na komputer to program bardzo przystępny cenowo. Dzięki temu keylogger do monitorowania komputera może zostać zakupiony i wdrożony w każdej firmie. Keylogger do monitorowania komputera sprawdzi się nawet w firmie, która nie ma zbyt rozbudowanego działu IT.

Co zapewnia keylogger do monitorowania komputera?

Keylogger do monitorowania komputera jest programem, który posiada szereg dodatkowych funkcji. Program jest skonstruowany tak, że umożliwia monitoring klawiatury dla każdego systemu Windows. Każda edycja tekstu jest wykrywana przez program w sposób automatyczny.

Jest to jedna z wielu zalet, które posiada program umożliwiający monitoring klawiatury. Ponadto wdrożenie nie jest skomplikowane. Program może też alarmować o zdarzeniu, które miało potencjalnie niebezpieczny charakter. Monitoring klawiatury to doskonały sposób na zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa systemom IT.