W jakim celu stosuje się rejestrację aktywności użytkowników?

W jakim celu stosuje się rejestrację aktywności użytkowników?

Z pewnością niewiele osób spotkało się z pojęciem keylogger, jest ono bowiem związane ze świadomie zainstalowanym programem na komputerze, za pomocą którego można monitorować aktywność pracowników. Keylogger na komputer jest instalowany za wiedzą i zgodą pracowników i ma za zadanie kontrolować aktywność użytkowników, wraz z rejestrowaniem klawiszy.

Oprogramowanie to pozwala wyeliminować korzystanie z komputerów pracowniczych do celów prywatnych, szczególnie w godzinach pracy.

Skuteczny monitoring klawiatury i nie tylko

Jeżeli jesteś pracodawcą i chcesz skutecznie kontrolować swoich pracowników, koniecznie sprawdź oprogramowanie keylogger, dzięki któremu będziesz wiedział jakie zadania wykonuje twój pracownik na komputerze.

Keylogger do monitorowania komputera to także aplikacja, która może zostać zainstalowana przez osobę niepożądaną, w celu wykorzystania naszych danych, jakie udostępniamy za pomocą swojego komputera osobistego. Oprogramowanie skutecznie monitoruje klawiaturę, rejestruje wszystko co robimy na ekranie komputera, rejestrując i monitorując poszczególne operacje kopiuj, wytnij, wklej.  

Jakie korzyści może mieć pracodawca z oprogramowania keylogger?

Oprogramowanie keylogger jak już wspomnieliśmy może być złośliwym oprogramowaniem zainstalowanym na komputerze, ale w głównej mierze jest instalowane świadomie i służy do monitorowania komputera, dzięki czemu można zapewnić pełne bezpieczeństwo systemów IT w firmie. Dzięki temu oprogramowaniu możliwy jest pełen monitoring klawiatury, wraz z nagrywaniem sesji obecnie wykonywanej na komputerze. Już dziś skorzystaj z oprogramowania keylogger i zadbaj o pełne bezpieczeństwo systemu komputerowego w firmie.